Wydział Komunikacji
WYKAZ TELEFONÓW:
SEKRETARIAT
komunikacja@czestochowa.powiat.pl (sekretariat)
tel.34 32 29 160
TRANSPORT DROGOWY
tel.34 32 29 164
PRAWA JAZDY, ŚWIADECTWA KWALIFIKACJI
prawa_jazdy@czestochowa.powiat.pl (wymiana praw jazdy)
tel.34 32 29 163
ZATRZYMANE PRAWA JAZDY
pj@czestochowa.powiat.pl (zatrzymane prawa jazdy)
tel.34 32 29 162
INŻYNIERIA RUCHU, POJ. NIENORMATYWNE
tel.34 32 29 183
PUBLICZNY TRANSPORT ZBIOROWY
transportzbiorowy@czestochowa.powiat.pl (transport zbiorowy)
tel.34 32 29 149
REJESTRACJA POJAZDÓW
rejestracja@czestochowa.powiat.pl (rejestracja pojazdów)
tel.34 32 29 168;
tel.34 32 29 167;
tel.797 484 395
WYDAWANIE STAŁYCH DOWODÓW REJ.
tel.34 32 29 165
CZASOWE WYREJESTROWANIE Z RUCHU
SPRAWY: ZBYCIA, NABYCIA, HAK, GAZ, VAT, ZASTAWY
komunikacja24@czestochowa.powiat.pl (zbycie/nabycie pojazdów)
tel.34 32 29 169;
tel.797 484 354
Opłaty za czynności można uiszczać w formie bezgotówkowej i gotówkowej.
Opłata administracyjna: 41 2030 0045 1110 0000 0185 1970
Opłata skarbowa: 40 1030 1104 0000 0000 9325 1000
Wykaz pracowników Wydziału Komunikacji:
Ewa Kubat-Miedzińska – Naczelnik Wydziału Komunikacji
Bartłomiej Kocyga – Z-ca Naczelnika
Magdalena Barańska-Bawor – Kierownik Oddziału Rejestracji Pojazdów
Mariusz Jarosz – Kierownik Oddziału Praw Jazdy i Transportu
Izabela Grzyb – gł. specjalista
Dorota Kwasek – gł. specjalista
Dariusz Siudeja – inspektor
Anna Starczewska – inspektor
Maria Kuta – inspektor
Iwona Świątkowska – inspektor
Marta Pilarska – inspektor
Agata Badora – inspektor
Tomasz Stefaniak – inspektor
Marzena Lubas – inspektor
Elżbieta Derda – inspektor
Janusz Urbaniak – inspektor
Sylwia Brzęczek – inspektor
Paula Niedziela – inspektor
Aneta Gryc – inspektor
Sylwia Kulesza – inspektor
Justyna Orłowska – inspektor
Agnieszka Mszyca – inspektor
Martyna Skorupa – inspektor
Marcin Kubat – inspektor
Edyta Dworakowska – pomoc administracyjna
Martyna Tagowska-Kowalik – pomoc administracyjna
Elżbieta Lisek – pr. I stop.rob. pub
Magdalena Dąbrowska – pr. II stop rob. pub
Radosław Coner – pomoc administracyjna
Teresa Kubat – inspektor (zastępstwo)
Katarzyna Gonera – inspektor (zastępstwo)
Agnieszka Kubik – inspektor (zastępstwo)